Skrzynki drewniane na owoce do ogrodu oraz na cele dekoracyjne

Zapraszamy do sklepu internetowego producenta skrzynek drewnianych.
Wykonywane przez nas skrzynki drewniane mogą posłużyć jako skrzynki na owoce jak również jako ozdoba. Nasze skrzynki są ładnie szlifowane, nie mają dziur po sękach a po pomalowaniu stanowią ładną ozdobę ogrodu czy sklepu. Poniżej przykład zastosowania skrzynek drewnianych jako meble do sklepu.

skrzynki drewniane

Zapraszamy zatem do zakupu skrzynek online w naszym sklepie internetowym. Obecnie w sklepie wystawione są cztery rodzaje skrzynek różniące się wymiarami. Skrzynki malowane są na dowolny, wybrany przez Państwa kolor, który należy podać przy składaniu zamówienia. Skrzynki bardzo ładnie wyglądają w kolorze białym ale jak wiemy każdy ma indywidualny gust a dostępna gama kolorystyczna jest wszelaka.
Poza oferowanymi w sklepie wymiarami istnieje możliwość zamówienia skrzynek w innym interesującym Państwa rozmiarze po uprzednim kontakcie z nami.
Jeśli chodzi o płatności i wysyłkę w skrócie to poza tradycyjnym przelewem istnieje możliwość zapłaty przelewem online dzięki systemowi płatności Przelewy24. Poza tym nasz sklep internetowy jest chroniony przez połączenie szyfrowane https co potwierdza certyfikat SSL gwarantującym bezpieczne zakupy online.
Nasze skrzynki wysyłamy wyłącznie sprawdzoną firmą kurierską DPD. Dlatego że skrzynki są spore rozmiarowo to koszt wysyłki powyżej 7 szt. ustalamy indywidualnie. Koszt wysyłki do 7 szt. skrzynek wynosi 25 zł. Więcej informacji znajdziecie Państwo na konkretnych zakładkach dotyczących wysyłki i płatności lub po kontakcie pod nr tel. 511219755.
Skrzynki drewniane kiedyś kojarzone głównie z opakowaniem dziś stały się hitem i najnowszym trendem jeśli chodzi o ozdoby w ogrodach oraz jako meble.
Obecnie kiedy to żyjemy w erze plastiku również i skrzynki drewniane zostały wyparte przez sztuczny plastik. Z tym że po chwilowym zachłyśnięciu się plastikiem coraz to częściej mamy potrzebę powrotu do naturalnych wyrobów, które w razie pęknięcia można naprawić lub po prostu użyć jako rozpałkę. Dlatego nasze skrzynki to produkt ekologiczny. Pomimo, że jest wytwarzany z drewna. Wykonywane przez nas skrzynki są wykonywane z drewna świerkowego sadzonego na cele przemysłowe, którego jest pod dostatkiem na Zamojszczyźnie i które jest zarządzane przez Lasy Państwowe.
Obecnie kraje rozwinięte coraz to częściej kładą nacisk na to aby używać coraz mniej plastiku i zbierane owoce pakować właśnie do skrzynek drewnianych.
Także poza klientami detalicznymi kupującymi nasze skrzynki drewniane na cele ozdobne zapraszamy również do współpracy sadowników i właścicieli magazynów chcących zamówić duże ilości dla których oferujemy specjalne upusty i zniżki.
Postaw na polskiego producenta skrzynek drewnianych z Komarowa z Zamojszczyzny.

Życzę udanych zakupów i zadowolenia z naszych produktów.
Pozdrawiam
Tomasz Szeremeta