Producent skrzynek drewnianych

Jesteśmy bezpośrednim wykonawcą i producentem solidnych i ładnych skrzynek drewnianych oraz wyrobów z drewna. Produkujemy głównie skrzynki drewniane, mogące być używane zarówno jako skrzynki ogrodowe oraz jako skrzynie i pojemniki czy skrzynki na meble.

Wykonujemy skrzynki na wymiar , oraz wykonujemy logo na skrzynkach.

Skrzynki są heblowane, szlifowane i wykonane z suchego drewna sosnowego. Nasze skrzynki zbijane są na zszywki co gwarantuje większą wytrzymałość. Staranność wykonania sprawia iż nasze skrzynki nadają się jako dekoracja w domu, ogrodzie czy do sklepu.

Oferujemy wykonanie skrzynek na dowolny wymiar w dowolnym kolorze. Szanujemy klienta i dbamy o jakość wykonywanego produktu. Skrzynki są heblowane, szlifowane i wykonywane z suchego drewna sosnowego.

Oświadczam że, projekt, opis aukcji oraz zdjęcia w niej wykorzystane są całkowicie mojego autorstwa. Kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez mojej zgody jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich. Podstawa prawna: Dz. U. 94 nr 24 poz. 83, sprost.: Dz. U. 94 nr 43 poz. 170