Jak zrobić drewniane skrzynki na owoce

Czy masz już dość kupowania plastikowych skrzynek do przechowywania owoców i warzyw? Nie sądzę! Dlatego znalazłem dla Ciebie rozwiązanie – kup drewniane skrzynki i spraw, by wyglądały bardzo podobnie do plastikowych.

Jeśli zastanawiasz się, co to są drewniane skrzynki, to z pewnością wiesz, że są one wykonane z drewna, ale są znacznie tańsze niż skrzynki plastikowe. Jeśli nie masz pojęcia, jak zrobić drewniane skrzynki, pozwól, że Ci pomogę.

Krok 1:

Po pierwsze, należy wybrać pożądany rozmiar, kolor i kształt. Należy zmierzyć długość, szerokość i wysokość skrzynki. Zmierz także długość swoich owoców i warzyw.

Krok 2:

Po zmierzeniu wszystkich elementów, należy przyciąć drewno o wymaganym rozmiarze. Do cięcia drewna użyj piły.

Krok 3:

Nadszedł czas na sklejenie drewnianych skrzynek. Do sklejenia drewnianych skrzynek musisz użyć kleju. Po sklejeniu skrzynek będziesz musiał je przeszlifować, aby usunąć szorstkie krawędzie.

Krok 4:

Teraz nadchodzi najważniejszy etap – trzeba będzie pomalować skrzynki. Na rynku dostępnych jest wiele farb, których możesz użyć. Jeśli chcesz, aby to specjalne, a następnie można dodać kolory do niego.

Wnioski:

Wykonując taką drewnianą skrzynkę na owoce, zaoszczędzisz sporo pieniędzy. Nie musisz płacić dużo pieniędzy za plastikową skrzynkę. Zdziwisz się, że drewniane skrzynki są o wiele tańsze.